Національне агентство енергетики Молдови вирішило відкликати ліцензію на постачання газу у компанії Moldovagaz, яка належить російському Газпрому. З 1 вересня державна компанія Energocom перейме функції Moldovagaz для забезпечення послуг споживачам. НАРЕ також повинно визначити постачальника газу для Придністров’я. До ухвалення нових тарифів Energocom буде використовувати ціни Moldovagaz. Обидві компанії планують оприлюднити інформацію про зчитування даних та виставлення рахунків, щоб споживачі не постраждали від переходу. Газпром заявив про припинення постачання газу до Молдови через несплату за контрактом, що викликало конфлікт з молдовською стороною, яка загрожує арбітражем. Молдова також вирішила націоналізувати активи Газпрому.
- Домашня
- Новини бізнесу
- У Молдові скасували ліцензію “дочки” Газпрому
Опублікувати у
Новини бізнесу
У Молдові скасували ліцензію “дочки” Газпрому
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини бізнесу
Укрпошта заявила про атаку на її ІТ-інфраструктуру
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини бізнесу
Україна готує угоди на €10 млрд – Свириденко
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини бізнесу
Золото вперше за тривалий час впало в ціні
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
Кінбурнська коса ще не звільнена, це зона бойових дій – ВМС
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини культури
Вийшов трейлер нового мультфільму про баранчика Шона
Опубліковано
admin
Генпрокурор заявив про викриття корупції на 60 млн
