У Лондоні жінку оштрафували на 150 фунтів стерлінгів за те, що вона вилила залишки кави у каналізаційний люк, чекаючи автобус. Жінка стверджує, що не знатиме, що це заборонено і вважала, що просто утилізує залишки напою. Поліція пояснила, що це порушило закон про охорону навколишнього середовища. Жінка подала скаргу до місцевої ради, вважаючи ситуацію несправедливою і закликаючи встановити чіткіші правила. Міська рада пояснила, що дії поліції були обґрунтованими і що штраф може бути зменшений, якщо сплатити його швидше.
- Домашня
- Новини світу
- У Лондоні жінку оштрафували за те, що вилила каву в люк
Опублікувати у
Новини світу
У Лондоні жінку оштрафували за те, що вилила каву в люк
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
Одна з країн Європи гальмує вступ України та Молдови до ЄС – ЗМІ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Світовий банк погодив 3,39 млрд для України: деталі програми
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
США розмістили ракетний крейсер в Аравійському морі біля узбережжя Ірану
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Кожен день видно, що українська влучність працює. Звернення Володимира Зеленського 23.06.2026
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Одна з країн Європи гальмує вступ України та Молдови до ЄС – ЗМІ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Португалія розгромила Узбекистан завдяки дублю Роналду на ЧС-2026
Опубліковано
admin
Зеленський відреагував на нові санкції проти РФ
