У Лондоні 9 червня відбулися нові торговельні переговори між США та Китаєм. Делегацію Сполучених Штатів очолив глава міністерства фінансів Скотт Бессент, у складі також були міністр торгівлі Говард Лутнік та торговий представник Джеймісон Грір. Китай представляв віцепрем’єр Хе Ліфен. Обидві сторони висловили бажання продовжувати перемовини в напрямку угоди, укладеної в Женеві. Основною темою обговорення були поставки рідкісноземельних елементів з Китаю, які є важливими для виробництва різноманітних товарів, включаючи акумулятори для електромобілів. Китай вимагає від США перегляду імміграційних обмежень для студентів, доступу до передових технологій, включаючи мікрочіпи, та спрощення постачання китайських технологій на американський ринок.
- Домашня
- Новини світу
- У Лондоні стартував новий раунд торговельних переговорів між США та КНР
Опублікувати у
Новини світу
У Лондоні стартував новий раунд торговельних переговорів між США та КНР
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
Іран заявив про “прогрес” у перемов зі США
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
В Москві заявили про масовану атаку дронів
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
В Німеччині з гори зірвався і загинув 19-річний альпініст
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
В Німеччині з гори зірвався і загинув 19-річний альпініст
Опубліковано
admin
Опетая: Усик – моя головна мета і приклад для наслідування
