Згідно з оновленою інформацією, унаслідок ворожої атаки в столиці загинули двоє людей: жінка 32 років та її двомісячне немовля. Поранень різного ступеня тяжкості зазнали 20 осіб, із них двоє працівників поліції. Про це повідомляє пресслужба Нацполіції у неділю, 7 вересня.
Усі постраждалі – мешканці Дарницького та Святошинського районів, віком від 20 до 83 років. Серед поранених зокрема жінка на 33-му тижні вагітності.
У повідомленні зазначили, що поранених шпиталізували з опіками й осколковими пораненнями. Нині їм надається необхідна допомога.
До ліквідації наслідків ворожих обстрілів та допомоги громадянам залучили більш ніж 200 поліцейських.
На місцях працюють слідчо-оперативні групи, вибухотехніки, криміналісти й співробітники інших підрозділів.
- Домашня
- Новини Києва
- У Києві зросла кількість постраждалих внаслідок атаки РФ
Опублікувати у
Новини Києва
У Києві зросла кількість постраждалих внаслідок атаки РФ
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини Києва
Кілька районів Києва залишилися без світла
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
На Майдані люди протестують проти маршу на підтримку ЛГБТ-спільноти
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
Метадон у милі та буряках: викрито постачання наркотиків до Київського СІЗО
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Розвиток технологій БПЛА: як змінюється війна на фронті | Микола Волохов
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Рибоохоронні рейди на Хмельниччині: від мальовничих берегів Дністра до Щедрівського водосховища
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Нова програма повернення на службу після СЗЧ | Олексій Тарасенко
Опубліковано
admin
