У Києві та області до кінця доби 20 липня очікується гроза: оголошено І рівень небезпеки (жовтий). Про це інформує пресслужба ДСНС у неділю.
У ДСНС відзначили, що негода може ускладнити роботу енергетичних підприємств, тож закликали бути обережними.
“Не перебувайте поблизу ліній електропередач і старих дерев, а також за можливості залишайтеся в приміщеннях”, – додали у повідомленні.
- Домашня
- Новини Києва
- У Києві перший рівень небезпеки через грозу
Опублікувати у
Новини Києва
У Києві перший рівень небезпеки через грозу
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини Києва
Кілька районів Києва залишилися без світла
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
На Майдані люди протестують проти маршу на підтримку ЛГБТ-спільноти
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
Метадон у милі та буряках: викрито постачання наркотиків до Київського СІЗО
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
Через Ормузьку протоку пройшла рекордна кількість нафти – ЗМІ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Молодіжна збірна України залишилася без головного тренера
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Навроцький не приїде на конференцію з відновлення України: названа причина
Опубліковано
admin
Усик опублікував у мережі фото, що зафіксувало мить перемоги
