У Києві викрили і закрили сім нелегальних гральних закладів, які знаходилися у нежитлових приміщеннях Святошинського та Деснянського районів. Адміністратори цих казино використовували камери відеоспостереження, щоб переконатися у відсутності поліцейських, і запрошували гравців. Під час обшуків було знайдено та вилучено майно, що використовувалося для здійснення азартних ігор в Інтернеті, включаючи комп’ютери, меблі, мережеве обладнання та інше обладнання. Приблизна вартість вилученого майна становить близько 1,5 млн гривень. Досудове розслідування триває.
- Домашня
- Новини Києва
- У Києві ліквідували діяльність семи нелегальних гральних закладів
Опублікувати у
Новини Києва
У Києві ліквідували діяльність семи нелегальних гральних закладів
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини Києва
Удар РФ по Києву: горять склади, є потерпілі
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
Стало відомо, чому в Києві аварійні відключення
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
У Києві ввели екстрені відключення світла
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
У Польщі затримали українця через погрози президенту Навроцькому – ЗМІ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
В Баку українець Донченко нокаутом здолав шведського суперника в рамках UFC
Опубліковано
admin
Зеленський відреагував на масовану атаку “шахедів”
