У Києві на Майдані незалежності вранці 28 липня електромобіль вилетів з дороги та врізався у підземний перехід. В результаті ДТП постраждав водій. Про це повідомила поліція Києва.
Аварія сталася близько 7:00 ранку на вулиці Хрещатик. Водій автомобіля Volkswagen, рухаючись зі сторони Бесарабської площі, не впорався з керуванням, внаслідок чого виїхав на пішохідну частину дороги, де зіткнувся з бетонним загородженням підземного переходу. 43-річного водія із відкритим переломом ноги лікарі госпіталізували до медичного закладу. За попередніми даними, він був тверезий.
На місці ДТП працює слідчо-оперативна група.
- Домашня
- Новини Києва
- У Києві електромобіль влетів у підземний перехід, водія госпіталізовано
Опублікувати у
Новини Києва
У Києві електромобіль влетів у підземний перехід, водія госпіталізовано
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини Києва
Київська електричка відновлює рух повним кільцем навколо столиці
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
Кілька районів Києва залишилися без світла
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
На Майдані люди протестують проти маршу на підтримку ЛГБТ-спільноти
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
Військова омбудсманка пропонує розділити Скелю на окремі підрозділи
Опубліковано
admin
