Внаслідок атаки РФ на Тернопільщині знеструмлені 280 000 споживачів, обласний центр залишився без води. Про це 23 грудня повідомила Тернопільська ОВА.
Зазначається, що у Тернополі через аварійні відключення електроенергії знеструмлені об’єкти Тернопільводоканалу. Як наслідок, у місті тимчасово відсутнє централізоване водопостачання.
Об’єкти підключають до резервних джерел живлення.
Як повідомлялося, Росія масовано атакує українську енергетичну інфраструктуру, в низці областей запроваджені аварійні відключення світла.
- Домашня
- Новини України
- Тернопіль залишився без води, в області знеструмлено 280 тис. споживачів
Опублікувати у
Новини України
Тернопіль залишився без води, в області знеструмлено 280 тис. споживачів
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Президент підтвердив ураження двох НПЗ в Росії
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Зеленський зробив заяву до 30-річчя Конституції
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
У Чернігові троє поранених через атаку дронів
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Захисник Англії отримав більш серйозну травму, ніж передбачалося
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Голова ДСНС України Андрій Даник: “Ми, українці, – вільні люди. Були. Є. І будемо.
Опубліковано
admin
Треба реагувати: Зеленський прокоментував атаку РФ
