Українська тенісистка Еліна Світоліна виграла у матчі проти росіянки Анни Калінської на турнірі WTA 1000 у Монреалі. Світоліна висловила задоволення від гри в нічний час і висловила подяку за підтримку вболівальників. Вона також зазначила, що любить грати в Канаді і має приємні спогади з минулих турнірів. У наступному раунді вона зіграє проти Аманди Анісімової зі США.
- Домашня
- Новини спорту
- Світоліна висловилася щодо матчу проти росіянки на турнірі в Канаді
Опублікувати у
Новини спорту
Світоліна висловилася щодо матчу проти росіянки на турнірі в Канаді
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини спорту
Президент WBC подумав, що замість Усика від титулів відмовився ШІ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Рамуш переходить з ПСЖ у Мілан
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Збірна України перемогла збірну Канади в Лізі націй із волейболу
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Президент WBC подумав, що замість Усика від титулів відмовився ШІ
Опубліковано
admin
Загиблу в полоні журналістку Рощину нагородили орденом Свободи
