Світоліна продовжує переможний шлях на турнірі в Німеччині

Українська тенісистка Еліна Світоліна (№8 WTA) пробилася до чвертьфіналу турніру WTA 500, який триває на трав’яному покритті в німецькому Бад-Гомбурзі.
Українка розпочала свої виступи на змаганнях з другого раунду і в своєму першому поєдинку здобула важку перемогу в трьох сетах над так званою “нейтралкою” з російським паспортом Людмилою Самсоновою (№37 WTA) з результатом 3:6, 6:3, 6:2.
Матч тривав 2 години 13 хвилин. Українка під час гри чотири рази подала навиліт, допустила три подвійні помилки і реалізувала десять із 11 брейк-поінтів.
Це була перша зустріч між цими тенісистками. WTA 500, Бад-Гомбург, Німеччина Другий раунд Еліна Світоліна (Україна) – Людмила Самсонова (нейтральний статус) 3:6, 6:3, 6:2
У чвертьфіналі суперницею Світоліної стане китаянка Ван Сіньюй.

Більше від автора

Зеленський доручив дипломатам забезпечити графік постачань ППО

На Хмельниччині перекинувся туристичний автобус із 54 пасажирами

Залишити відповідь

Останні коментарі

Немає коментарів до показу.

Новини світу