Президент футбольного клубу “Динамо” Ігор Суркіс розповів про майбутнє гравця Андрія Ярмоленка в команді. Він заявив, що після завершення чемпіонату проведе переговори з українським футболістом. Суркіс зазначив, що коли Ярмоленко завершить кар’єру гравця, він буде спортивним директором “Динамо”. Вони планують сісти і обговорити, де саме Ярмоленку буде найкраще зараз.
- Домашня
- Новини спорту
- Суркіс зробив заяву про майбутнє Ярмоленка після футболу
Опублікувати у
Новини спорту
Суркіс зробив заяву про майбутнє Ярмоленка після футболу
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини спорту
Молодіжна збірна України залишилася без головного тренера
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Мессі двічі вразив ворота Австрії та забезпечив перемогу Аргентині
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Мессі вписав своє ім’я в історію ЧС-2026 новим рекордом
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
“Орденопад” триває: від нагород відмовився польський віцемаршалок
Опубліковано
admin
Президент Бразилії планує вмовити Путіна на перемови з Зеленським
