Посол України в США Ольга Стефанішина розпочала свою роботу у Сполучених Штатах. Вона разом із своєю командою вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя за незалежність України. Посол зазначила, що завдяки жертві цих людей вони продовжують свою дипломатичну роботу, захищають суверенітет країни, розвивають партнерські відносини та прагнуть до справедливого й міцного миру.
- Домашня
- Новини України
- Стефанішина розпочала дипмісію у США
Опублікувати у
Новини України
Стефанішина розпочала дипмісію у США
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Обмін полоненими: додому повернулися батько і син
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Сирський назвав кількість окупантів в Україні
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
РФ атакувала багатоповерхівку у Запоріжжі
Опубліковано
admin
Більше від автора
Материнська компанія Google досягла капіталізації у $3 трлн
