Американські військові заявили про нові удари по об’єктах в Ірані у відповідь на атаку на танкер в Ормузькій протоці. Центральне командування США повідомило, що після попередніх ударів у відповідь на іранську атаку на судно, Іран відмовився дотримуватися угоди про припинення вогню. Тому американські військові знову нанесли удари, цього разу по іранській військовій інфраструктурі, системах зв’язку, об’єктах протиповітряної оборони та іншим об’єктам. Атака сталася після того, як іранський безпілотник-камікадзе атакував танкер поблизу Ормузької протоки.
- Домашня
- Новини України
- США заявили про нові удари по цілях Ірану
Опублікувати у
Новини України
США заявили про нові удари по цілях Ірану
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Росія вдарила Київ балістикою
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Польща забере будівлю генконсульства РФ за борги
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Фіцо на саміті НАТО заблокує позики для України
Опубліковано
admin
Більше від автора
Усик дає шанс іншим у надважкому дивізіоні, однак готує і собі бій
