Адміністрація США планує тиснути на країни Великої сімки, щоб вони ввели високі тарифи на імпорт російської нафти зі сторони Індії та Китаю. Це рішення прийняте з метою змусити Росію здійснити мирні переговори з Україною. Президент Дональд Трамп планує активізувати зусилля для досягнення мирної угоди в Україні. Міністри фінансів країн G7 обговорять це питання на відеоконференції. США також закликають Європейський Союз застосувати високі мита до Китаю та Індії. Представник Міністерства фінансів США стверджує, що купівля російської нафти Китаєм та Індією сприяє фінансуванню військової діяльності Росії та агресії проти України. США пропонують встановити тарифи від 50 до 100 відсотків. Європейський Союз веде переговори щодо подальших заходів проти Росії та Китаю, але все ще купує значну кількість газу від Росії.
- Домашня
- Новини світу
- США тиснутиме на G7 через російську нафту – ЗМІ
Опублікувати у
Новини світу
США тиснутиме на G7 через російську нафту – ЗМІ
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
Ізраїль зробив заяву щодо Лівану
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Держоблігації Росії рекордно обвалилися – ЗМІ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Іран заперечив, що погодився запросити інспекторів МАГАТЕ
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Ірак не встояв проти Франції, Норвегія сильніша за Сенегал
Опубліковано
admin
Підмосков’я та Ленінградську область атакують БПЛА
