США атакували іранські військові цілі

У п’ятницю, 26 червня, Центральне командування США (CENTCOM) повідомило про удари по іранських військових об’єктах у відповідь на напад на комерційне судно, що прямувало Ормузькою протокою. У результаті атаки були пошкоджені іранські місця зберігання ракет, безпілотників та радіолокаційні об’єкти. CENTCOM вважає, що іранська агресія порушила режим припинення вогню та загрожує свободі міжнародного судноплавства. Збройні сили США заявили про продовження координації безпечного проходу для комерційних суден і вказали на необхідність дотримання угоди щодо безпеки в регіоні.

Більше від автора

Президент WBC подумав, що замість Усика від титулів відмовився ШІ

Бунт чи блеф? Погрози військового заколота в РФ

Залишити відповідь

Останні коментарі

Немає коментарів до показу.

Новини світу