Офіс генерального прокурора розпочав кримінальне провадження стосовно начальника Енергетичної митниці Державної митної служби Анатолія Комара через ймовірне незаконне збагачення. Генеральний прокурор Руслан Кравченко повідомив про це, посилаючись на статтю 368-5 Кримінального кодексу України щодо незаконного збагачення. Розслідування доручено Державному бюро розслідувань. Справа була зареєстрована 2 серпня після публікації журналістського розслідування про новий маєток Комара. Згідно з розслідуванням, сім’я Комара побудувала маєток у Києві, дочка навчається в Лондоні, а сам він їздить на Mercedes-Benz. Про це також відомо прем’єр-міністру Юлії Свириденко, яка вимагає перевірити діяльність Комара та вжити термінових заходів. Наразі чиновника відсторонили від посади, його також перевіряють внутрішньо.
- Домашня
- Новини України
- Скандал з особняком: Генпрокуратура взялася за збагачення Комара
Опублікувати у
Новини України
Скандал з особняком: Генпрокуратура взялася за збагачення Комара
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
У НБУ пояснили вимогу про звільнення Смілянського
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
На Дніпропетровщині викрито дві групи “чорних лісорубів”
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
У Кам’янському мати приковувала 7-річного сина ланцюгом до батареї
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
1,6 млн доларів за «допуск» до будівельного проєкту: Нацполіція затримала двох спільників
Опубліковано
admin
РФ активізувалася на Харківщині – Сили оборони
