Секретар Ради безпеки Росії Сергій Шойгу вдруге за місяць відвідав Пхеньян для зустрічі з лідером Північної Кореї Кім Чен Ином. Цього разу він прибув зі “спеціальною місією”, відданою йому президентом РФ Володимиром Путіним. Це була третя поїздка Шойгу до Північної Кореї за останні три місяці, що свідчить про зростання дипломатичних і безпекових зв’язків між Росією та Північною Кореєю. Візит відбувався у зв’язку з першою річницею підписання договору про стратегічне партнерство між Путіним і Кімом у червні 2024 року, що призвело до постачання озброєння від Росії до Північної Кореї та участі останньої у війні проти України.
- Домашня
- Новини світу
- Шойгу вдруге за місяць поїхав до КНДР
Опублікувати у
Новини світу
Шойгу вдруге за місяць поїхав до КНДР
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
Війна на Близькому Сході. Онлайн
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
У Фінляндії скасували заборону ядерної зброї
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Бунт чи блеф? Погрози військового заколота в РФ
Опубліковано
admin
Більше від автора
Агент елітного підрозділу ГРУ наводив ракети на Київщину
