У четвер, 19 березня, відбувся матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги конференцій між Шахтарем і Лехом. “Гірники” зазнали поразки з рахунком 1:2, проте завдяки перемозі 3:1 у першій зустрічі пройшли до чвертьфіналу єврокубка. Після матчу на полі виникла сутичка, в якій взяли участь гравці та представники обох команд. За результатами конфлікту жовті картки отримали нападник Леха Мікаель Ісхак та захисник Шахтаря Алаа Грам. Для гравця “гірників” вона стала другою, і, відповідно, червоною, через що він буде змушений пропустити перший чвертьфінальний матч із АЗ.
Шахтар мінімально обіграв Металіст 1925 на порушенні правил харків’янами
- Домашня
- Новини спорту
- Шахтар та Лех завершили зустріч масовою сутичкою
Опублікувати у
Новини спорту
Шахтар та Лех завершили зустріч масовою сутичкою
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини спорту
Українські тенісисти не зіграють у чоловічому розряді Вімблдону
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Клуб АПЛ зробив важливий крок до створення сучасного стадіону
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Збірна Німеччини втратила ключового захисника до кінця ЧС-2026
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
Білоруська опозиція попередила Київ про підготовку Лукашенка до війни
Опубліковано
admin
