Десятеро колишніх працівників теплоенергетичного підприємства в Кривому Розі підозрюються у розкраданні обладнання, що призвело до припинення постачання гарячої води для понад 250 тисяч мешканців та підприємств. Вони демонтували та реалізували частини водонагрівачів, використовуючи імітацію для того, щоб обманути інспекторів. Збитки від цих дій оцінюються у 30 мільйонів гривень, а вартість обладнання, яке було пошкоджено, – у 300 мільйонів гривень. Підозрюваним застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, і триває розслідування в цій справі.
- Домашня
- Новини України
- Розібрали тепломережу на брухт: ділки залишили Кривий Ріг без гарячої води
Опублікувати у
Новини України
Розібрали тепломережу на брухт: ділки залишили Кривий Ріг без гарячої води
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Росіяни обстріляли АЗС у Запоріжжі
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Повітряні сили розкрили деталі нічної атаки РФ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
РФ вдарила по хлібокомбінату на Сумщині і промпідприємству на Полтавщині
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Англія стала абсолютним лідером на ЧС за сухими нічиїми
Опубліковано
admin
