Сьогодні рано вранці російський безпілотник атакував автозаправну станцію на околиці міста Суми. У результаті цієї атаки постраждали троє мирних жителів, які знаходилися на території станції. Також були пошкоджені автомобілі. Голова обласної військової адміністрації Олег Григоров підтвердив цю інформацію, додавши, що російські війська систематично атакують автозаправні станції в області. Наслідки цієї конкретної атаки наразі з’ясовуються.
- Домашня
- Новини України
- Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих
Опублікувати у
Новини України
Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Росіяни на Херсонщині вбили розміновувача з міжнародної організації
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
20 млн грн на рахунку в Австрії: на Хмельниччині викрили експосадовицю
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Прокурор з Франківщини за 1000 доларів “допомагала” чоловіку отримати бронь
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
Росіяни на Херсонщині вбили розміновувача з міжнародної організації
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
20 млн грн на рахунку в Австрії: на Хмельниччині викрили експосадовицю
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Прокурор з Франківщини за 1000 доларів “допомагала” чоловіку отримати бронь
Опубліковано
admin
