Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих

Сьогодні рано вранці російський безпілотник атакував автозаправну станцію на околиці міста Суми. У результаті цієї атаки постраждали троє мирних жителів, які знаходилися на території станції. Також були пошкоджені автомобілі. Голова обласної військової адміністрації Олег Григоров підтвердив цю інформацію, додавши, що російські війська систематично атакують автозаправні станції в області. Наслідки цієї конкретної атаки наразі з’ясовуються.

Більше від автора

ЗСУ уразили унікальний завод в Росії

Засідання НКЕК від 17 червня 2026 року

Залишити відповідь

Останні коментарі

Немає коментарів до показу.

Новини світу