Українські війська повідомили про активізацію росіян під селищем Грабовське в Сумській області. Російські окупанти намагаються розширити зону, яку контролюють, і продовжують спроби огородити селище. Нещодавно російська піхота видала з Грабовського 52 місцевих мешканців, які не бажали евакуюватися. Зараз в селищі перебуває близько ста російських військових.
- Домашня
- Новини України
- Росіяни активізувалися під Грабовським на Сумщині – ЗСУ
Опублікувати у
Новини України
Росіяни активізувалися під Грабовським на Сумщині – ЗСУ
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Кучма отримав нагороду імені Левка Лук’яненка
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Синоптики розповіли, коли в Україні спаде спека
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Командира 154 омбр знайшли мертвим
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Виступ Олександра Мороза з нагоди 30-річчя Конституції України
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Виступ Руслана Стефанчука з нагоди 30-річчя Конституції України
Опубліковано
admin
Шумахер очолив рейтинг найбагатших пілотів Формули-1
