В Угорщині почалоя будівництво томної електротанції Пакш-2. Про це у четвер, 5 лютого, повідомила російська держкорпорація Росатом, яка реалізує проект.
“Початок заливки “першого бетону” у фундамент корпусу реактора знаменує перехід об’єкта в статус “атомної електростанції, що будується” за стандартами МАГАТЕ”, – заявили в компанії.
Вказано, що АЕС Пакш-2 стане першою на території Євросоюзу атомною станцією з російськими реакторми ВВЕР-1200 покоління III+.
- Домашня
- Новини бізнесу
- Росія почала будувати нову АЕС в Угорщині
Опублікувати у
Новини бізнесу
Росія почала будувати нову АЕС в Угорщині
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини бізнесу
Росія втратила чверть виробництва бензину – ЗМІ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини бізнесу
ЄП підтримав запуск цифрового євро для зниження впливу США у платежах
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини бізнесу
Нацбанк почав знижувати курси долара і євро
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
В РФ запит “як злити бензин” став хітом інтернету – ЗМІ
Опубліковано
admin
Bitcoin обвалився до найнижчого рівня з листопада 2024-го
