За інформацією російського видання Neftegaz, окупанти з Росії стверджують, що розпочали будівництво плавучої насосної станції для Запорізької атомної електростанції. Ця станція має потужність до 80 000 кубометрів на годину і призначена для перезапуску енергоблоків. Олексій Ліхачов з Росатому заявив, що ця станція дозволить Росії вирішити проблему водопостачання під час роботи енергоблоків. Однак українські посадовці вважають, що Запорізька АЕС не може бути безпечно відновлена Росією через відсутність необхідних умов, включаючи відсутність ремонтів на станції та відсутність кваліфікованого персоналу.
- Домашня
- Новини світу
- Росія будує насосну станцію для перезапуску ЗАЕС – ЗМІ
Опублікувати у
Новини світу
Росія будує насосну станцію для перезапуску ЗАЕС – ЗМІ
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
Путін озвучив “основу” для переговорів з Україною
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Видобуток нафти в Норвегії обігнав прогноз уряду
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Вдавав із себе туриста: у Молдові затримали співробітника ФСБ
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
Із порту Маріуполя Росія вивезла ще майже 90 тисяч тонн пшениці
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини культури
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 24 червня 2026 року
Опубліковано
admin
Спаллетті можуть показати на двері: збірна Італії на межі зміни тренера
