Російські війська атакували енергетичні об’єкти у чотирьох областях України, що призвело до відключення електроенергії для населення до 21:00 по всій країні. Міненерго повідомило про це в п’ятницю, 7 листопада. Агресори атакували енергетичну інфраструктуру у Одеській, Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях. Роботи з відновлення електропостачання вже тривають, а енергетики працюють безперервно. У Міненерго закликали мешканців обмежити споживання електроенергії та утриматися від використання потужних електроприладів до 22:00 через низьку ефективність сонячних електростанцій та зростання споживання електроенергії.
- Домашня
- Новини України
- Росія атакувала енергооб’єкти у чотирьох областях
Опублікувати у
Новини України
Росія атакувала енергооб’єкти у чотирьох областях
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Україна може переглянути свої пропозиції щодо переговорів з РФ – Мельник
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
В Одесі нашестя великих комах: вчений пояснив, що відбувається
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Удар по Запоріжжю: стали відомі деталі
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
Україна може переглянути свої пропозиції щодо переговорів з РФ – Мельник
Опубліковано
admin
