Російські агресори всьоме за поточний місяць атакувала цивільну газову інфраструктуру в Україні. Про це повідомив Нафтогаз у вівторок, 28 жовтня.
“Цієї ночі ворог завдав удару по цивільних об’єктах газової інфраструктури групи Нафтогаз на Полтавщині. Це вже сьома цілеспрямована атака з початку жовтня”, – йдеться у повідомленні.
Вказано, що люди не постраждали. Зараз на місці удару працюють фахівці: оцінюють наслідки та приступають до відновлення.
“Жодного військового значення атаковані Росією об’єкти не мають”, – заявили у Нафтогазі і додали, що єдина мета цих ударів – лишити українців без газу та тепла.
- Домашня
- Новини України
- РФ всьоме за місяць атакувала потужності Нафтогазу
Опублікувати у
Новини України
РФ всьоме за місяць атакувала потужності Нафтогазу
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
В Україні викрили мережу онлайн-казино з обігом 141 млн грн
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
На будівництві захисних споруд для Зміївської ТЕС розікрали понад 8 млн
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
“Непросте” розслідування про вибухи під Житомиром завершено – прокурор
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
В Україні викрили мережу онлайн-казино з обігом 141 млн грн
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
На будівництві захисних споруд для Зміївської ТЕС розікрали понад 8 млн
Опубліковано
admin
Легенди боксу обговорюють можливість реваншу
