У ніч на середу російські військові напали на енергетичні об’єкти в трьох областях України – Донецькій, Сумській та Чернігівській. Енергетики працюють безперервно, щоб відновити електропостачання, яке було порушене в результаті атак. З метою забезпечення стабільності енергопостачання у всіх регіонах України з 7:00 до 21:00 застосовуються графіки планових відключень, а для промислових споживачів – обмеження потужності з 7:00 до 22:00. Споживання електроенергії залишається на високому рівні, а зменшення температури повітря призвело до збільшення споживання електроенергії. Енергетики закликають громадян обмежити використання потужних електроприладів до 22:00 для збереження енергії.
- Домашня
- Новини України
- РФ вдарила по енергетиці у трьох областях України
Опублікувати у
Новини України
РФ вдарила по енергетиці у трьох областях України
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
З’явилися фото мосту через Північнокримський канал після удару ЗСУ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Навіть у росіян є претензія до Путіна – Зеленський
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
На Хмельниччині перекинувся туристичний автобус із 54 пасажирами
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Роналду очолив список найкращих бомбардирів збірної Португалії на ЧС
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Українка зробила перший крок до основної сітки турніру Великого шолома
Опубліковано
admin
