У ніч на середу російські військові напали на енергетичні об’єкти в трьох областях України – Донецькій, Сумській та Чернігівській. Енергетики працюють безперервно, щоб відновити електропостачання, яке було порушене в результаті атак. З метою забезпечення стабільності енергопостачання у всіх регіонах України з 7:00 до 21:00 застосовуються графіки планових відключень, а для промислових споживачів – обмеження потужності з 7:00 до 22:00. Споживання електроенергії залишається на високому рівні, а зменшення температури повітря призвело до збільшення споживання електроенергії. Енергетики закликають громадян обмежити використання потужних електроприладів до 22:00 для збереження енергії.
- Домашня
- Новини України
- РФ вдарила по енергетиці у трьох областях України
Опублікувати у
Новини України
РФ вдарила по енергетиці у трьох областях України
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Зеленський зробив заяву про відносини з Польщею
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Держстат оцінив рівень промислової інфляції за рік
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Росія розпочала наступальну кампанію – ЗСУ
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини бізнесу
ЄП підтримав запуск цифрового євро для зниження впливу США у платежах
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Світовий банк погодив 3,39 млрд для України: деталі програми
Опубліковано
admin
