За інформацією військового журналіста Андрія Цаплієнка, російські війська стикаються з великою нестачею сучасної бронетехніки на фронті. У зв’язку з цим, для проведення атак змушені використовувати застарілу техніку, зокрема до 70 танків Т-62МВ та Т-62М, вироблених у період з 1961 по 1975 рік. Ця техніка, ймовірно, буде використана лише один раз і може бути перероблена на “танки-сараї” у прифронтових майстернях. Журналіст підкреслює, що таке рішення свідчить про неуважливе ставлення до власних солдат, оскільки екіпажі цих машин можуть стати жертвами. Однак для досягнення мети – вимушення українських військових витрачати боєприпаси на застарілу техніку, танки Т-62М відповідають стратегії російського командування.
- Домашня
- Новини світу
- РФ кидає на штурми музейні експонати – журналіст
Опублікувати у
Новини світу
РФ кидає на штурми музейні експонати – журналіст
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
КНДР прийняла на озброєння перший есмінець майбутнього ядерного флоту
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
В США імітуватимуть умови боїв в Україні – ЗМІ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
У США заборонили практику уряду Трампа щодо арештів у міграційних судах
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
КНДР прийняла на озброєння перший есмінець майбутнього ядерного флоту
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
В Запоріжжі на випадок кризи запрацюють мобільні АЗС
Опубліковано
admin
