РФ атакувала АЗС у Запоріжжі та на Харківщині

У ніч на 27 червня російські військові напали на автозаправні станції в Запоріжжі та Харківській області. У Запоріжжі під час удару загорівся резервуар з газом та будівля. На щастя, ніхто не постраждав. Пожежу швидко загасили. У Харківській області було атаковано дві автозаправні станції, одна з них зазнала серйозних руйнувань і пожежі. Інша станція також пошкоджена в результаті удару. На щастя, жертв у цих нападах не було.

Більше від автора

ВМС знищили катер росіян на Тендрівській косі

Збірна Іспанії стала автором історичного досягнення ЧС-2026

Залишити відповідь

Останні коментарі

Немає коментарів до показу.

Новини світу