Фанатська група Манчестер Юнайтед The 1958 вирішила протестувати проти нового власника клубу Джима Реткліффа. Вони вважають, що він допомагає Глейзерам і продовжує руйнувати команду. Фанати планують акцію протесту на 17 серпня перед матчем з Арсеналом. Вони вбачають Реткліффа як співучасника руйнування клубу, з яким він колись асоціювався як можливий рятівник. Також Манчестер Юнайтед зробив пропозицію стосовно воротаря Шешка, який став новачком чеської команди.
- Домашня
- Новини спорту
- Прихильники МЮ мають намір висловити невдоволення новим власником клубу
Опублікувати у
Новини спорту
Прихильники МЮ мають намір висловити невдоволення новим власником клубу
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини спорту
Мессі двічі вразив ворота Австрії та забезпечив перемогу Аргентині
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Мессі вписав своє ім’я в історію ЧС-2026 новим рекордом
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Неймар готовий повернутися на поле і дебютувати на ЧС-2026
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Мессі двічі вразив ворота Австрії та забезпечив перемогу Аргентині
Опубліковано
admin
Україна отримає допомогу від Хорватії в рамках механізму SAFE
