Президент Сербії сказав, коли піде у відставку

Президент Сербії Олександр Вучич оголосив про свій намір покинути посаду президента через кілька тижнів. Він заявив, що це будуть його останні тижні на цій посаді, але не уточнив точну дату відставки. Згідно з конституцією Сербії, одна людина не може обіймати президентську посаду двічі поспіль, тому Вучич планує піти на вибори. Він також заявив, що підтримає свою партію на майбутніх виборах.

Більше від автора

Після відмови Усика від титулів Кабаєла офіційно визнали чемпіоном WBC

ЗМІ оцінили наслідки атак України на Москву

Залишити відповідь

Останні коментарі

Немає коментарів до показу.

Новини світу