Йдеться про понад 100 млн гривень збитків, завданих через системно організовані механізми, у яких бюджетні кошти на лікування пацієнтів використовувалися для незаконного збагачення. До схем були залучені керівники медичних закладів, медичні директори, завідувачі відділень, лікарі, бухгалтери, а також посадовці місцевого рівня та підконтрольні приватні структури.
Опублікувати у
Відео
Поліцейські викрили десятки схем привласнення державних коштів на медичні послуги по всій Україні
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Відео
Парламентський тиждень 20.06.2026
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Поранену в Харкові рятувальницю Олександру Щебілову привезли до Львова
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Юлія Свириденко у День батька подякувала всім татам за турботу і силу.
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
Трамп накинувся на NYT за сумніви стосовно “успіху” війни з Іраном
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Війна з Іраном обійшлася Пентагону в 40 млрд доларів – CNN
Опубліковано
admin
Угорці вкололи “сироватку правди” затриманому інкасатору-українцю – ЗМІ
