Під ударами енергетика п’яти областей – Укренергj

Укренерго повідомило, що зранку в четвер у п’яти регіонах України сталися нові знеструмлення через російські удари по об’єктах енергетичної інфраструктури. Зафіксовані знеструмлення в Донецькій, Харківській, Сумській, Херсонській і Запорізькій областях. Роботи з відновлення електропостачання вже проводяться. Попит на електроенергію зрос у зв’язку зі спекотною погодою, що призвело до активного використання кондиціонерів. Укренерго закликає громадян перенести споживання електроенергії на період роботи сонячних електростанцій та економно використовувати електроенергію у вечірні години.

Більше від автора

Для учасників Олімпіади впроваджують фінансові гранти

Гороскоп на 25 червня для всіх знаків Зодіаку

Залишити відповідь

Останні коментарі

Немає коментарів до показу.

Новини світу