Днями Олена Зеленська знайомилася з відділенням у клінічному медичному центрі МВС та з Пластовим вишкільним центром у Бучі. А вчора – з роботою ліцею, де пілотують нові підходи до роботи психологічної служби, та Центром первинної медико-санітарної допомоги – його працівники серед понад 130 тис. у країні, які навчилися надавати ще й послугу з ментального здоров’я.
Опублікувати у
Відео
Перша леді здійснила поїздку Київщиною в межах міжвідомчого засідання з питань психічного здоров’я
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Відео
Понад 6000 ударів за тиждень: яка ситуація на Запоріжжі | Іван Федоров
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
🗓️ 22.06.2026☀️ Ранкові новини🔴 1580-ий день війни
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Терор з повітря: наслідки обстрілів та захист Херсона | Олександр Толоконніков
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Промоутер назвав бій Ітауми з Хрговічем випробуванням у кар’єрі британця
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
У Польщі пояснили, чому Шредера та Мусолліні не позбавили ордена
Опубліковано
admin
У Києві колишній топподатківець створив конвертцентр із обігом у 1,5 млрд
