Днями Олена Зеленська знайомилася з відділенням у клінічному медичному центрі МВС та з Пластовим вишкільним центром у Бучі. А вчора – з роботою ліцею, де пілотують нові підходи до роботи психологічної служби, та Центром первинної медико-санітарної допомоги – його працівники серед понад 130 тис. у країні, які навчилися надавати ще й послугу з ментального здоров’я.
Опублікувати у
Відео
Перша леді здійснила поїздку Київщиною в межах міжвідомчого засідання з питань психічного здоров’я
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Відео
1 загиблий та 3 поранених внаслідок вечірнього ракетного удару по цивільній інфраструктурі Одещини.
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
22 червня 1941 року війна прийшла в життя мільйонів українців — із руйнуваннями, втратами й болем.
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Парламентський тиждень 20.06.2026
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
В Ізраїлі 92% жителів вважають Іран переможцем у війні – опитування
Опубліковано
admin
У Києві колишній топподатківець створив конвертцентр із обігом у 1,5 млрд
