Олена Зеленська відвідала одну з лікарень, де ознайомилася з роботою Центру ментального здоровʼя «Повернення», Центр життєстійкості Петриківської селищної громади та виставкову залу петриківського розпису при селищній раді.
Опублікувати у
Відео
Перша леді ознайомилась із впровадженням Всеукраїнської програми ментального здоровʼя на Дніпровщині
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Відео
Парламентський тиждень 20.06.2026
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Поранену в Харкові рятувальницю Олександру Щебілову привезли до Львова
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Юлія Свириденко у День батька подякувала всім татам за турботу і силу.
Опубліковано
admin
