Українські військові здійснили точні удари за допомогою крилатих ракет Нептун по енергетичних об’єктах в Росії, країні-агресору. За інформацією ВМС ЗСУ, ракети були спрямовані на Орловську теплоелектроцентраль та електричну підстанцію у Новобрянську. Ці об’єкти забезпечували енергією військові підприємства регіону, тому їхнє виведення з ладу було серйозним ударом по логістиці окупантів. Військові зауважили, що жоден тил ворога не є безпечним.
- Домашня
- Новини України
- Орловську ТЕЦ атакували ракети Нептун – ВМС
Опублікувати у
Новини України
Орловську ТЕЦ атакували ракети Нептун – ВМС
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Крим накрили блекаути після чергових вибухів
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Росія атакувала Запоріжжя дронами: є поранений
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Росія вдарила Іскандером по підприємству на Одещині
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
В Німеччині з гори зірвався і загинув 19-річний альпініст
Опубліковано
admin
Українські традиції VS Хеловін: що обирають народні обранці?
