Російські війська вранці 25 червня атакували автозаправні станції у Сумах і Запоріжжі. Цю інформацію поширили міський голова Сумів і голова Запорізької обласної військово-цивільної адміністрації. Унаслідок удару БпЛА сталася пожежа на одній із АЗС у Зарічному районі Сум. Інформація про постраждалих ще уточнюється. Голова обласної військово-цивільної адміністрації Запоріжжя підтвердив, що видимий дим у місті є наслідком російської атаки на автозаправні станції.
- Домашня
- Новини України
- Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі
Опублікувати у
Новини України
Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
У США констатували небажання РФ закінчувати війну
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Житель Полтавщини отримав довічне за зґвалтував і вбивство дитини
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Під ударами енергетика п’яти областей – Укренергj
Опубліковано
admin
Більше від автора
Марокко розбиває Гаїті, Бразилія сильніша за Шотландію
