Новий посол Німеччини в Україні, Гайко Томс, розпочав свою дипломатичну місію в Києві, представивши вірчі грамоти українському МЗС. Під час зустрічі обговорювали ключові напрями співпраці, включаючи підтримку ЗСУ та наслідки обстрілів. Томс підтвердив підтримку незмінного союзника України у військових, економічних та гуманітарних питаннях. Він є досвідченим дипломатом з міжнародним досвідом. Попередній посол Мартін Єґер стає керівником Федеральної розвідувальної служби Німеччини.
- Домашня
- Новини світу
- Новий посол Німеччини взявся до роботи в Києві
Опублікувати у
Новини світу
Новий посол Німеччини взявся до роботи в Києві
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
Лідери E5 проведуть саміт в Берліні
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Кремль відреагував на відставку Стармера
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
В Італії почали штрафувати туристів за звичну дію
Опубліковано
admin
Більше від автора
Літак Трампа ледь не зіткнувся з пасажирським Airbus – ЗМІ
