Футболіст Вестерло Сергій Сидорчук пояснив, чому він вирішив не повертатися до гравців Динамо Київ. Він вважає, що у команді є молоді футболісти, які заслуговують на гру і розвиток. Сидорчук вважає, що не хоче бути тягарем для Динамо і не бачить сенсу в тому, щоб перешкоджати молодим гравцям розвиватися. Він побажав їм стати ще кращими футболістами.
- Домашня
- Новини спорту
- Не хочу бути тягарем: Сидорчук про можливе повернення в Динамо
Опублікувати у
Новини спорту
Не хочу бути тягарем: Сидорчук про можливе повернення в Динамо
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини спорту
Ірак не встояв проти Франції, Норвегія сильніша за Сенегал
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Молодіжна збірна України залишилася без головного тренера
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Мессі двічі вразив ворота Австрії та забезпечив перемогу Аргентині
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Ірак не встояв проти Франції, Норвегія сильніша за Сенегал
Опубліковано
admin
Таджикистан декриміналізував активність у соцмережах
