Національний банк України помітно збільшив обсяги продажу валюти. Про це свідчать дані на сайті регулятора у суботу, 20 грудня.
Так, за п’ять робочих днів НБУ продав понад 1 млрд 173 млн доларів на міжбанківському валютному ринку. Це максимальний обсяг за 10 місяців – з середини лютого. Також вдруге за поточний місяць валютні інтервеніції перевищили суму в 1 млрд доларів.
При цьому регулятор купив 200 тисяч доларів.
Загалом з початку 2025 року Нацбанк продав на міжбанку понад 34,6 млрд доларів, а придбав – лише 41,85 млн доларів.
- Домашня
- Новини бізнесу
- НБУ знову витратив $1 млрд для підтримки гривні
Опублікувати у
Новини бізнесу
НБУ знову витратив $1 млрд для підтримки гривні
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини бізнесу
ЄП підтримав запуск цифрового євро для зниження впливу США у платежах
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини бізнесу
Нацбанк почав знижувати курси долара і євро
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини бізнесу
Уряд додатково спрямував 220 млн на потреби ЗСУ
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
На Хмельниччині перекинувся туристичний автобус із 54 пасажирами
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Світоліна продовжує переможний шлях на турнірі в Німеччині
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Зеленський доручив дипломатам забезпечити графік постачань ППО
Опубліковано
admin
“Я не вірив у Бога до цього моменту”: 67 днів в оточенні без води та їжі | Владислав Стоцький
