Національний банк України з початку року продав понад 20 млрд доларів для підтримки курсу гривні. Про це свідчать дані на сайті регулятора у суботу, 26 липня.
Так, лише на поточному тижні за п’ять робочих днів НБУ продав понад 811 млн доларів на міжбанківському валютному ринку, що трохи менше показника минулого тижня (906 млн доларів). При цьому регулятор не купував валюту.
Загалом з початку 2025 року Нацбанк продав на міжбанку понад 20 млрд 135 млн доларів, а придбав – лише трохи більше 37 млн доларів.
- Домашня
- Новини бізнесу
- НБУ витратив понад $20 млрд на підтримку гривні
Опублікувати у
Новини бізнесу
НБУ витратив понад $20 млрд на підтримку гривні
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини бізнесу
Порт Чорноморськ заробив за рік 229,5 млн грн попри війну
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини бізнесу
Курс долара стабілізувався, євро падає
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини бізнесу
Нацбанк визначив курси валют на вівторок
Опубліковано
admin
Більше від автора
Зеленський побачив момент для тиску на Росію
