Головний тренер Олександрії, Кирило Нестеренко, розкритикував суддівство після поразки від Партизана з рахунком 0:4 у матчі Ліги конференцій. Він вважає, що рішення арбітрів суттєво вплинуло на хід гри, особливо коли гравець отримав картку за розмову з арбітром. Нестеренко також висловив підтримку своїй команді, зазначивши, що вони виклалися на повну кількість у цьому матчі і мають право йти з піднятою головою. Тренер відзначив характер своїх гравців і вважає, що команда йде в правильному напрямку.
- Домашня
- Новини спорту
- Нам нічого соромитися: Тренер Олександрії пояснив розгром від Партизана
Опублікувати у
Новини спорту
Нам нічого соромитися: Тренер Олександрії пояснив розгром від Партизана
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини спорту
Збірна України перемогла збірну Канади в Лізі націй із волейболу
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Український метальник молота Кохан у Загребі стає срібним призером
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
Трагедія на Буковині: у Дністрі знайшли тіло 8-річного хлопчика
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Фундація провела на URC 2026 воркшоп «Безпечна школа: комплексні рішення для дітей України»
Опубліковано
admin
Мечеть у столиці зазнала руйнувань: що відомо про наслідки | Мурат Сулейманов
