Запорізька атомна електростанція втратила живлення через відключення єдиної лінії електропередачі від української енергосистеми. Це вже десятий раз, коли станція залишається без електропостачання через дії росіян. ЗАЕС зараз працює на дизельгенераторах, що може призвести до аварії. Енергоатом наголосив на загрозі для ядерної та радіаційної безпеки, а також зазначив, що дії росіян можуть мати негативні наслідки для всього світу. Укренерго почне аварійно-відновлювальні роботи як тільки це буде можливо з точки зору безпеки.
- Домашня
- Новини України
- На Запорізькій АЕС стався десятий блекаут
Опублікувати у
Новини України
На Запорізькій АЕС стався десятий блекаут
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Обмін полоненими: додому повернулися батько і син
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Сирський назвав кількість окупантів в Україні
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
РФ атакувала багатоповерхівку у Запоріжжі
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
З власним портретом: Трамп показав дизайн нового паспорту США
Опубліковано
admin
Трамп заявив, що закінчив сім війн “замість ООН”
