Російські війська увечері в п’ятницю, 19 грудня, вкотре атакували безпілотниками Миколаїв та область. Місто та населені пункти в регіоні частково знеструмлені внаслідок обстрілу.Про це повідомив в Telegram голова Миколаївської ОВА Віталій Кім.
“Є відключення у Миколаївському та Вознесенському районах. Станом на зараз без постраждалих”, – написав Кім.
За його словами, всі потрібні служби працюють на містах обстрілу.
Зазначимо, що увечері Повітряні сили України, мер Миколаєва Олександр Сєнкевич та голова Миколаївської ОВА Віталій Кім писали про загрозу атаки російських безпілотників.
Після 22:00 Сенкевич повідомляв про вибухи.
Наразі інформації про наслідки атаки ворога немає.
- Домашня
- Новини України
- На Миколаївщині знову блекаут після атаки РФ
Опублікувати у
Новини України
На Миколаївщині знову блекаут після атаки РФ
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Зеленський продовжив санкції проти ВПК Росії
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Ешелонована оборона та мінування: Україна зміцнює кордон із Білоруссю
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Генштаб розповів про бої на основних напрямках
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
Ешелонована оборона та мінування: Україна зміцнює кордон із Білоруссю
Опубліковано
admin
Мирні переговори: у США завершилася тристороння зустріч
