На Львівщині упродовж 2020-2023 років чотири фігуранти, перебуваючи на керівних посадах або тимчасово виконуючи обов’язки директорів лісгоспів, безпідставно видавали лісорубні квитки. Унаслідок таких дій знищено понад 9 500 дерев. Попередні збитки довкіллю оцінюються у більш ніж 42 мільйони гривень, повідомляє Офіс генпрокурора.
Зазначається, що прокурори повідомили про підозру усім чотирьом посадовцям. Їм інкриміновано перевищення службових повноважень працівниками правоохоронного органу та незаконну порубку дерев, що спричинила тяжкі наслідки.
Наразі вирішується питання щодо обрання їм запобіжних заходів.
- Домашня
- Новини України
- На Львівщині викрито масштабні зловживання посадовців лісгоспу
Опублікувати у
Новини України
На Львівщині викрито масштабні зловживання посадовців лісгоспу
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Сили оборони уразили три важливі мости на ТОТ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Спецслужби РФ викрили на кібератаках проти посадовців України, ЄС і США
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Мільйонні збитки: на Дніпропетровщині директор КП отримав підозру
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
❓ Як МВС супроводжує перші кроки звільнених з полону на шляху до відновлення
Опубліковано
admin
