На дні Тихого океану вчені виявили найглибшого мешканця планети – рибу-равлика, яка живе на глибині понад 8,3 тисячі метрів у Ізду-Оґасаварському жолобі. Це стало новим світовим рекордом серед глибоководних істот. Раніше такий рекорд належав рибі, виявленій у Маріанській западині на глибині 8178 метрів. Вчені зафіксували цей вид риби на відео й зазначили, що температура води в цьому жолобі тепліша, ніж у Маріанській западині, що створює сприятливі умови для життя. Риба-равлик досягає 20-25 см у довжину й живиться ракоподібними, які поїдають залишки органічних речовин на дні океану.
- Домашня
- Технології
- На глибині 8,3 км: вчені зафіксували найглибшого мешканця океану
Опублікувати у
Технології
На глибині 8,3 км: вчені зафіксували найглибшого мешканця океану
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Технології
Загублене місто майя знайшли в джунглях Мексики
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Технології
Революція від Apple. Коли буде складаний iPhone
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Технології
Прокляття з Нідерландів розкрило давньоєгипетський ритуал із демонами
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Британський важковаговик має намір поборотися за титули українця
Опубліковано
admin
У Києві головбух привласнила 8,5 млн гривень з рахунку компанії
