На Дніпропетровщині викрито дві групи “чорних лісорубів”

У Дніпропетровській області виявили дві групи людей, серед яких були навіть правоохоронці, які протягом півроку вирубували лісові зони у Павлоградському районі без дозволу, щоб потім продавати деревину. За даними прокуратури, всім учасникам пред’явили звинувачення у незаконній порубці, перевезенні, зберіганні та продажу лісу. Група використовувала спеціальне обладнання та транспорт для вирубки дерев, серед яких були акація, ясен і дуб. Вони продавали деревину через Інтернет на місцевій території. Усього було знищено понад 1000 дерев, а збитки від цих дій становлять майже 14 мільйонів гривень. Під час обшуків правоохоронці вилучили транспорт, гроші, зброю, наркотики та інші докази злочину.

Більше від автора

Україна і Молдова: різні дороги до ЄС

Стало відомо, чому в Києві аварійні відключення

Залишити відповідь

Останні коментарі

Немає коментарів до показу.

Новини світу