У ніч на п’ятницю, 19 вересня, російські безпілотні літальні апарати напали на Київ, але місто мало працюючі системи протиповітряної оборони. Також стало відомо про падіння одного з безпілотників у Солом’янському районі. Мер Києва Віталій Кличко повідомив про це в соцмережах та надав інформацію про направлення екстрених служб на місце події. Відео вибуху на даху будинку поширили місцеві мешканці. Крім того, пошкоджено тролейбусну мережу в Шевченківському районі внаслідок падіння уламків збитого безпілотника. На щастя, почулись повідомлення, що ніхто не постраждав. На жаль, моніторингові дані показують, що на Київщину летять нові групи безпілотників. Проте станом на 01:44 в Києві оголошено відбій.
- Домашня
- Новини Києва
- Київ атакували БПЛА: куди прилетіло
Опублікувати у
Новини Києва
Київ атакували БПЛА: куди прилетіло
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини Києва
Кілька районів Києва залишилися без світла
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
На Майдані люди протестують проти маршу на підтримку ЛГБТ-спільноти
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
Метадон у милі та буряках: викрито постачання наркотиків до Київського СІЗО
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
“Орденопад” триває: від нагород відмовився польський віцемаршалок
Опубліковано
admin
