Українська тенісистка Марта Костюк завершила свою участь у турнірі WTA 1000 у Монреалі через проблеми з правим зап’ястям. У чвертьфіналі вона зіграла проти Олени Рибакіної з Казахстану, але після програної першої партії та трьох геймів у другому сеті, Костюк вирішила знятися з матчу. Рахунок на момент зняття був 1:6, 1:2 на користь Рибакіної.
- Домашня
- Новини спорту
- Костюк знялася з турніру в Монреалі через травму
Опублікувати у
Новини спорту
Костюк знялася з турніру в Монреалі через травму
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини спорту
Президент WBC подумав, що замість Усика від титулів відмовився ШІ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Рамуш переходить з ПСЖ у Мілан
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Збірна України перемогла збірну Канади в Лізі націй із волейболу
Опубліковано
admin
