Марта Костюк вийшла до наступного етапу турніру WTA1000 у Маямі.
Українська тенісистка перемогла колишню росіянку, яка нині виступає за Узбекистан, Каміллу Рахімову у матчі 1/32 фіналу.
Поєдинок тривав 1 годину 14 хвилин. За цей час Марта виконала 5 ейсів, реалізувала 6 з 13 брейк-поінтів і відіграла 2 з 5 брейків, при цьому у неї 7 подвійних помилок. Miami Open WTA 1000, 1/32 фіналу Марта Костюк (Україна) – Камілла Рахімова (Узбекистан) 6:2, 6:4
У наступному раунді Костюк зустрінеться з казахською тенісисткою, другою ракеткою світу Оленою Рибакіною. Матч відбудеться в неділю, 22 березня.
Також Ястремська не змогла пройти далі другого кола в Маямі.
Світоліна стартувала з перемоги на турнірі в Маямі
- Домашня
- Новини України
- Костюк розпочала виступ на турнірі в Майамі з перемоги
Опублікувати у
Новини України
Костюк розпочала виступ на турнірі в Майамі з перемоги
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Жителів ТОТ Херсонщини закликають виїжджати – ЗМІ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Туск прокоментував відсутність Зеленського на конференції в Гданську
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Українцям у Польщі відмовляють у статусі біженця
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
У США заборонили практику уряду Трампа щодо арештів у міграційних судах
Опубліковано
admin
Каррік залишився незадоволений роботою судді в матчі з Борнмутом
