У програмі “Контракт 18-24” вперше дівчата підписали контракт із 92-ю окремою штурмовою бригадою імені Івана Сірка. Ці дівчата будуть працювати операторами безпілотних літальних апаратів. Програма спрямована на привертання молодих українців віком від 18 до 24 років до військової служби за допомогою фінансових та соціальних стимулів. Учасники отримують підготовку за стандартами НАТО, житлове забезпечення та соціальні гарантії. Кожен учасник отримує до одного мільйона гривень, а також можливі додаткові грошові виплати до 120 тисяч гривень.
- Домашня
- Новини України
- Контракт 18-24 вперше підписали дівчата
Опублікувати у
Новини України
Контракт 18-24 вперше підписали дівчата
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Росія вдарила авіабомбами по Сумах: є постраждалі
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
800 тисяч цілей: Федоров оцінив роботу СБС
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
РФ захопила три кілометри на Сумщині – DeepState
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
Через Ормузьку протоку пройшла рекордна кількість нафти – ЗМІ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Молодіжна збірна України залишилася без головного тренера
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Навроцький не приїде на конференцію з відновлення України: названа причина
Опубліковано
admin
Прем’єр Грузії заявив про підготовку держперевороту “за участю СБУ”
